Opel

SVOBODNÝ POHYB BEZ BARIÉR S OPEL

Opel Meriva Handycars
Naše odpovědnost za základní potřebu integrace zdravotně postiženého člověka, svobodu pohybu

Naše zaujetí pro maximální komfort prodeje a poskytování služeb hendikepovaným motoristům

Naše snaha odstraňovat bariéry
…pro radost ze svobody pohybu
To je OPEL Handycars
800 101 101 – Zelená linka Opel

O nás

Kořeny značky Opel sahají více než století do minulosti. Po dobu více než 110 let hledíme sebevědomě do budoucnosti a vkládáme veškerou svou energii do toho, aby vaše řízení bylo větší potěšení. Těchto více než 110 let v zaujetí pro kvalitní inženýrství lze shrnout do tří slov, které se staly naším heslem: „Wir leben Autos“.

„Wir leben Autos“

neodkazuje jen na německé kořeny značky a lásku k německému inženýrství. Vyjadřuje také silné emoce a vášeň, která ovlivňuje vše, co děláme.
Slovo “Wir” znamená náš sdílený entuziazmus a silný pozitivní postoj "můžeme", který nám umožňuje vyvíjet inteligentní, překvapivá a moderní řešení pro naše zákazníky.

Opel Handycars

Ale my nevyrábíme jen auta. My pro auta žijeme a slovo „leben“ vyjadřuje naši energii, kterou pocítí všichni, jejichž života se dotkla značka Opel. Mohou ji pocítit skrze bohatství funkčních prvků, moderních inovací nebo jednoduše skrze náš přitažlivý a moderní design.

A v neposlední řadě rovněž věříme ve vlastní budoucnost. Slovo „Autos“ bude pro lidi znamenat mnohem více, než jen způsob přepravy. Vozy Opel nejsou jen o řízení, nýbrž jsou zásadní součástí našich životů.

Své osobní zkušenosti propojujeme se zkušenostmi našich zákazníků tak, abychom z jejich každodenní jízdy autem udělali snazší a příjemnější záležitost. Nikdy přitom nepřestáváme myslet na udržitelné způsoby, díky kterým můžeme pozitivně ovlivnit nebo posílit lidské životy skrze jakýkoliv kontakt se značkou Opel.

“Wir leben Autos” je naše vášeň, naše zaujetí, naše pozornost k detailům, naše zodpovědnost, naše snaha a samozřejmě - naše sebevědomí.

Toto jsme my.
Opel. Wir leben Autos.